Ksenonowe Lampy Wyładowcze

Ksenonowa Lampa Wyładowcza jest to zaawansowana technologia zapewniająca doskonałe parametry pracy w połączeniu z długą żywotnoscią żarówki. Lampy Ksenonowe są od lat z powodzeniem używane w motoryzacji - w lampach Ksenonowych HID (lampy wyładowcze o dużej intensywności) - czyli tam gdzie szczególnie ważna jest doskonała jakość oświetlenia, trwałość i bezpieczeństwo.

W porównaniu do tradycyjnych źródeł światła lampy i żarówki wyładowcze oferują lepsze parametry pracy we wszystkich obszarach działania: oszczędnosci energii, wydajności, widma światła, widoczności obiektów czy szybkości zapłonu.

Wiele z dostępnych na rynku źródeł światła to kompromis pomiędzy żywotnością lampy, natężeniem i uzyskiwaną jasnością. Lampy i żarówki wyładowcze są bardzo energooszczędne, a przy tym oferują doskonałą jakość strumienia świetlnego przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowej jakości światła oraz długiej żywotności żarówki.

Spośród najważniejszych cech ksenonowych lamp wyładowczych wymienić można:

  • Doskonałe utrzymanie jasności - aż 80% na koniec cyklu życia żarówki (91% w połowie cyklu życia żarówki),
  • Wysoka wydajnosć aż do 110 Lumenów z 1 Wata,
  • Natychmiastowy zapłon (pełne oświetlenie już w ciągu 60 sekund),
  • Temperatura barwowa światła 4300K uzyskiwana przy użyciu wszystkich 7 barw z naturalnego spektrum światła,
  • Moc lamp od 40W do 250W,
  • Poprawna praca w temperaturach od -35 do 65 stopni Celsjusza,
  • Przyjazna środowisku.

Ksenonowe lampy wyładowcze są używane w z najtrudniejszych warunkach na całym świecie i są produkowane z użyciem najnowszych technologii.

Mając na uwadze zadowolenie swoich klientów, każda wyprodukowana żarówka i balast przechodzą dziesiątki wewnetrznych i zewnetrznych testów laboratoryjnych tak, aby gwarantować najwyższą jakość oferowanego produktu.